Hobby

Mustang aréna

03.jpg

Spríjemnite si pobyt na Liptove jazdou na koni v krásnom prírodnom prostredí. V outdoorovej Mustang Aréne Villa Betula ponúkajú okružné jazdy pre detičky na malom poníkovi alebo na väčších koníkoch a dospelí si môžu zajazdiť v modernom pieskovom areáli s plochou väčšou ako 10 árov. Základy jazdy na koni vám vysvetlí skúsený jazdecký inštruktor, ktorý na deti i rodičov dohliada počas jazdy. Detské jazdy v mini aréne sú organizované každý deň na základe včasných revízií. V prípade, ak má chuť vyskúšať poníka alebo koňa väčšia skupinka detí či dospelých, je rezervácia taktiež nevyhnutná. Jazdiť na koni môžu aj dospelí, ale výlučne v sprievode inštruktora v areáli nášho strediska.

sedlo
 
V Mustang Aréne Villa Betula
Nájdete 8 koní a jedného poníka. Všetkých krásavcov s hrivami môžete sledovať aj vo voľnej prírode alebo v našej malej stajni. V areáli je niekoľko konských výbehov, ku ktorým majú návštevníci priamy prístup.

příroda
 
Atrakcie
Jednou z najlákavejších atrakcií je jazda na historickom koči s konským záprahom. Obzrite si prekrásnu hornatú krajinu Liptova s celou rodinkou alebo s priateľmi z konskej perspektívy a užite si nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budete veľmi dlho spomínať v tom najlepšom. Mustang Aréna Villa Betula je v prevádzke počas celého roka a tak sa milovníci koníkov a jazdectva majú načo tešiť v každom počasí či ročnom období.

 

Jazda na koni popri penzióne Hippoclub

V tesnej blízkosti penziónu Hippoclub je areál o veľkosti 60 x 20 m, krytá jazdiareň a nádherná príroda. Pre majiteľov koní možnosť poskytnutia moderných priestorov pre ustajnenie jazdeckých koní. Súčasťou jazdeckého areálu sú rozsiahle a udržiavané výbehy. Koníky vás radi povozia denne od 9:00 do 17:00. Potrebné s dopredu nahlásiť telefonicky a overiť, či sú vhodné podmienky na jazdu ale nikdy s tým nie je problém.

Mustang aréna
Ohodnoťte příspěvek